Masz pomysł na inwestycje swojej okolicy? Chcesz zrealizować innowacyjne rozwiązanie? Chciałbyś zrobić coś dla swojego samorządu, ale nie wiesz od czego zacząć?

Skorzystaj z doświadczeń Novisty Sp. z o.o. i zdecyduj się na kompleksowe działania doradcze, związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procesu inwestycyjnego. Wprowadź progresywne rozwiązania w zakresie optymalizacji energetycznej budynków użyteczności publicznej bądź nowoczesnych rozwiązań informatycznego zarządzania energetycznego w obiektach. Zaufaj energii opartej na odnawialnych źródłach (OZE), ogranicz zapotrzebowanie na konwencjonalne paliwa i znacząco zmniejsz swoje koszty!

Novista pracuje z jednostkami samorządu terytorialnego, instytucjami publicznymi, organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorstwami od 18 lat, realizując projekty inwestycyjne, pomagając w strategii rozwoju i zarządzaniu zmianami. Z powodzeniem dostarcza instytucjom rozwiązania indywidualnie dopasowane do aktualnych potrzeb, które pomagają reagować na wyzwania współczesnej gospodarki.

Od czasu pojawienia się możliwości pozyskiwania przez samorządy funduszy unijnych, Novista zrealizowała szereg projektów z wielu zakresów. Stała się tym samym specjalistą w dziedzinie energetyki, w tym energii odnawialnej, termomodernizacji, informatyzacji, systemów wodociągowych, systemów odprowadzania i oczyszczania ścieków, infrastruktury drogowej, społeczeństwa informacyjnego, rozbudowy i modernizacji obiektów typu szkoły czy hale sportowe.

 

                                            Jakie działania możesz wykonać wspólnie z Novistą? 

Zainteresowany? Chcesz zapytać o możliwość współpracy?

Dowiedz się więcej już teraz!