Wypromuj z nami Twoją miejscowość - wyjdź na świat, daj się poznać i pokaż, co jest najpiękniejszego w Twoim regionie!

Proponujemy przygotowanie żywej wizytówki Twojej miejscowości, gminy, lub regionu w postaci kompleksowego przewodnika po Twojej okolicy „Zobacz Twój region”. Daj się przekonać do stworzenia najnowocześniejszego, interaktywnego przewodnika.

To pierwsze takie kompleksowe zestawienie informacji, przygotowane specjalnie po to, aby bezproblemowo znaleźć cel podróży, odnaleźć się w terenie, uwzględnić wyświetlane roboty drogowe oraz związane z nimi zmiany w organizacji ruchu i zwiedzić to, na co ma się ochotę. Zawiera trasy piesze, rowerowe, samochodowe i wodne – a wszystkie pogrupowane są w funkcjonalne działy, uwzględniające najatrakcyjniejsze i najchętniej odwiedzane miejsca, a także stopnie trudności pokonania wybranego kursu. Ponadto znajdziesz w niej informacje o produktach lokalnych, pogodzie, kalkulator walut, a także wyszukiwarkę obiektów turystycznych, noclegowych i restauracji.

To jednak nie wszystko! Za pomocą „Zobacz Twój region” można również szybko i łatwo dotrzeć do informacji na temat oferty sprzedaży mienia gminnego, możliwości i ofert zachęcających do inwestowania w regionie.

Taka promocja może więc posłużyć nie tylko mieszkańcom, ale również osobom przyjezdnym, zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Dzięki szczegółowym, sprawdzonym informacjom, funkcjonalnym rozwiązaniom programistycznym i pięknej grafice, to aplikacja, którą zawsze powinieneś mieć pod ręką, wybierając się w trasę!