Koncert w Warszawie już w 2017 roku

Brytyjska grupa Depeche Mode ogłosiła plany na 2017 rok. Oprócz nowej płyty studyjnej o tytule „Spirit" zespół wyruszy w europejską trasę koncertową „Global Spirit Tour”. W jej ramach 21 lipca będzie można usłyszeć ich na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Podczas „Global Spirit Tour” Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher spotkają się z ponad 1,5 milionem fanów. Trasa obejmuje 32 miasta w 21 krajach Europy, a także występy w Ameryce Północnej i Południowej. W jej trakcie zespół będzie kontynuował akcję charytatywną, dzięki której we współpracy ze szwajcarskim producentem zegarków Hublot zbiera fundusze na zapewnienie wody pitnej ludziom w najtrudniej dostępnych miejscach świata.

– Jesteśmy niezwykle dumni z dźwięku i energii albumu Spirit i bardzo podekscytowani tym, że wracamy na trasę, aby podzielić się nim z fanami na całym świecie – mówił na konferencji prasowej w Mediolanie Dave Gahan.

Ceny biletów na koncert Depeche Mode w Warszawie będą wynosić od 179 złotych do 399 złotych, w zależności od wybranego miejsca. Przedsprzedaż on-line wystartuje 21 października 2016 roku o 10.00 i potrwa do 20 października do 20.00 na stronach livenation.pl oraz eventim.pl. Sprzedaż ogólna rusza 21 października o 10.00.