Trzy dni przepełnione muzyką, młodością i energią

   • Świeże dźwięki i relaks – to nowa odsłona Dni Dąbrowy Górniczej
  • Odbędą się one w 3 majowe dni: 26–28 maja 2017 roku
  • Zaprezentowana zostanie muzyka z pogranicza funku, jazzu, popu, soulu i reggae 

Świeże dźwięki i relaks – to nowa odsłona Dni Dąbrowy Górniczej. Muzyka z pogranicza funku, jazzu, popu, soulu, reggae... z Polski, Wysp Brytyjskich, Austrii, zachodniej Afryki i najbardziej odległej galaktyki. Do tego strefa chilloutu i food tracków przy Fabryce Pełnej Życia.

 

Do tego organizatorzy dorzucają drugą scenę w Parku Hallera z muzycznymi gwiazdami w rolach głównych, wesołe miasteczko oraz pakiet atrakcji przy parkowych alejkach i mamy gotowy przepis na największą majową imprezę w całym Zagłębiu Dąbrowskim.

W 3 majowe dni (26–28.05.2017) zaprezentowana zostanie przede wszystkim najlepsza muzyka i niebanalni artyści w świetnej atmosferze. Nie zabraknie też lokalnych akcentów. Scena Fabryki Pełnej Życia, w piątek i sobotę, promieniować będzie niepowtarzalną energią, pełnymi temperamentu muzycznymi gwiazdami i emocjami. Park Hallera wybrzmi przebojami najpopularniejszych polskich artystów.

W piątek i sobotę organizatorzy zapraszają do eksplorowania nieoczywistych muzycznych rejonów, wskrzeszając do życia poprzemysłową, industrialną przestrzeń byłych zakładów Defum. To będzie całkiem nowa jej odsłona – miejsce, które przekształci się w centrum eksperymentu i otwartości na nowy, dobry design, nową jakość i pomysły. Przez te dwa majowe dni wokół fabrycznych budynków powstanie nowe centrum miasta dostępne dla każdego. Ponadto oryginalne i smakowite jedzenie zagwarantują mobilne punkty gastronomiczne, które zawitają do strefy food tracków przy Fabryce, a naszej radosnej celebracji nie będzie końca. Będzie można odpocząć, smacznie zjeść i dobrze spędzić czas.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd