Gwiazdy zagrają na festiwalu w Poznaniu

   • Organizatorzy ujawnili wstępną listę artystów zaproszonych na Enea Spring Break
  • W sumie pojawi się około 100 artystów
  • Niedługo rusza sprzedaż biletów 

Znamy już pierwsze nazwiska muzyków, którzy zagrają podczas tegorocznej edycji festiwalu. Na liście opublikowanej przez organizatorów Enea Spring Break pojawił się między innymi projekt Fisz Emade Tworzywo, Domowe Melodie czy Snowman.

Swoją obecność za pośrednictwem Twittera potwierdziła też Anita Lipnicka, która przygotowuje właśnie płytę „Ptasiek”. Na festiwalu prawdopodobnie zagra kilka utworów z tego krążka.Na scenie, rozstawionej na poznańskim Placu Wolności, zobaczyć będzie można również takich wykonawców, jak Salk, Alpha Dog Chupa czy P.O.T.H. Swoje utwory zaprezentuje brytyjska wokalistka Lucy Rose oraz pochodzący z Irlandii Bry.

W sumie pojawi się około 100 artystów. Organizatorzy zapewniają jednak, że lista ta nie jest jeszcze zamknięta. W najbliższym czasie możemy więc spodziewać się kolejnych doniesień dotyczących gwiazd zaproszonych na festiwal.

Koncerty w ramach Enea Spring Break odbywać się będą między 20 a 22 kwietnia 2017 roku. Będzie to już czwarta edycja tego wydarzenia. Karnety na festiwal będą dostępne w przedsprzedaży od 20 stycznia. Ich cena wynosi 89 złotych. W czasie koncertów wejściówki będą kosztowały już 100 zł.