TAURON Arena Kraków ugości światowe gwiazdy

   • Justin Bieber wystąpi w TAURON Arenie 11 listopada
  • Spodziewana jest rekordowa liczba widzów
  • Impreza wymagała instalacji 47 rodzajów efektów pirotechnicznych oraz laserowych 

Wokalista światowego formatu i zdobywca nagrody w kategorii „Najlepsza Piosenka”, na tegorocznym MTV EMA – Justin Bieber – zagości w Krakowie już jutro, 11 listopada 2016 roku. Koncert odbędzie się w TAURON Arenie. Spodziewana jest rekordowa liczba zgromadzonych widzów.

– TAURON Arena Kraków zdążyła już udowodnić nam podczas koncertu formacji Scorpions, że doskonale sprawdza się w przypadku w pełni wyprzedanych koncertów. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższy piątek pobijemy kolejny rekord frekwencyjny. W przypadku tego obiektu możemy więc mówić o całej serii wydarzeń, cieszących się bezprecedensowym zainteresowaniem fanów – ocenia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która odpowiada za organizacje koncertu.

Impreza wymagała instalacji 47 rodzajów efektów pirotechnicznych oraz laserowych, a także wielu skomplikowanych systemów windowych, trampolin oraz wyrzutni. Dzięki temu Bieber będzie mógł zmieniać swoją lokalizację, unosić się nad publicznością lub znikać w nieoczekiwanych momentach.

– Koncertowi Justina Biebera w Polsce towarzyszy rozmach na niespotykaną skalę. To jedna z niewielu gwiazd światowego formatu, która przywozi ze sobą własną ekipę produkcyjną, odpowiedzialną za realizację całości koncertu. Towarzyszą jej 23 ciężarówki oraz 11 tour busów. Dodatkowo management artysty poprosił nas o 5 samochodów, które także będą służyć ekipie artysty w dniu koncertu. Łącznie, do dyspozycji artysty i jego ekipy pozostanie także aż 16 pomieszczeń hali TAURON Arena Kraków, które będą pełniły funkcję garderób oraz biur produkcyjnych – zdradził Stefański.

Show rozpocznie się o godzinie 20.