Klip zapowiada nowy album

   • Najnowsza płyta Miuosha pod tytulem „POP” pojawi się w sprzedaży 16 marca
  • Już teraz do sieci trafił singiel promujący płytę – „Tramwaje i gwiazdy”
  • Gościnnie występuje w nim królowa polskiej sceny alternatywnej – Katarzyna Nosowska 

Najnowsza płyta Miuosha pod tytulem „POP” pojawi się w sprzedaży 16 marca. Już teraz jednak do sieci trafił singiel promujący płytę – „Tramwaje i gwiazdy”. Gościnnie występuje w nim wieloletnia królowa polskiej sceny alternatywnej – Katarzyna Nosowska.

Udział znanych polskich twórców to myśl, która przyświecała Miuoshowi i muzykom z FDG nie tylko w tym utworze. Również do realizacji całego albumu zaproszono Tomasza Organka, Katarzynę Gołomską, SOXSO, Piotra Roguckiego czy Bajm.

Sam zapowiadający płytę klip prezentuje się w onirycznym klimacie bezsennej nocy, na granicy jawy i snu. Reżyserką i autorką scenariusza teledysku była Marta Kacprzak. Zdjęcia zrealizowała zaś Paulina Wierzgacz. Do udziału zaproszono również Michała Foxa Króla, Smolika, Myslovitz, Macieja Sawocha i Fleczera.

Album jest już dostępny w przedsprzedaży na stronach internetowych miuosh.com i fandangorecords.com, Jak zapowiadają producenci, można go nabyć z dodatkami w postaci plakatu z autografem twórcy oraz limitowanym POP.ticketem, który umożliwia dostęp do niepublikowanych materiałów.