Imagine Dragons pierwszą gwiazdą muzycznej imprezy

   • Znamy pierwszych artystów Orange Warsaw Festiwal 2017
  • Na terenie Toru Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec wystąpi zespół Imagine Dragons
  • Orange Warsaw Festival planowany jest na 2–3 czerwca. Bilety są w sprzedaży od dziś 

Organizatorzy Orange Warsaw Festiwal 2017 właśnie ogłosili pierwszych artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej edycji muzycznego wydarzenia. W czerwcu przyszłego roku na terenie Toru Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec wystąpi zespół Imagine Dragons.

Informacja pojawiła się na profilu festiwalu, a także została wyświetlona na elewacji budynku Warsaw Spire.

Muzycy z Las Vegas i zdobywcy statuetek AMA, Billboard Music Awards i Grammy są przedstawicielami stylu indie rock. Po wydaniu debiutanckiej płyty „Night Visions” zespół został uznany przez krytyków za jedną z najjaśniejszych gwiazd 2012 roku. Ich piosenki – jak „Radioactive” czy „It's Time” – utrzymywały się na pierwszych miejscach list przebojów stacji radiowych na całym świecie. Docenił je także magazyn muzyczny „Rolling Stone”.

Orange Warsaw Festival w 2017 planowany jest na 2–3 czerwca przyszłego roku. Bilety są dostępne w sprzedaży od dziś. Zostaną udostępnione o godz. 12.00 w cenach od 297 złotych – karnet Early Birdsm, uwzględniający 15% rabatu dla klientów Orange. Specjalne pakiety zapewniające dostęp na Orange Warsaw Festival i Open'er Festival Powered by Orange zostaną przekazane do zakupu 16 grudnia. Ich cena ze zniżką wyniesie 866 złotych.