Zagrają w Łodzi i w Katowicach

   • Legendarna formacja wystąpi w Polsce na 2 pożegnalnych koncertach
  • Zespół będzie można usłyszeć w 23 maja w Łodzi i 24 maja w Katowicach
  • Bilety na koncerty pojawią się w sprzedaży już 7 grudnia 2016 roku 

Legendarna formacja rockowa Deep Purple wystąpi w Polsce na 2 pożegnalnych koncertach w ramach trasy „The Long Goodbye Tour”. Brytyjski zespół będzie można usłyszeć w 23 maja w Atlas Arenie Łodzi i 24 maja w Spodku w Katowicach.

Podczas koncertów kultowa brytyjska grupa zagra na żywo po raz pierwszy utwory z zapowiadanego na wiosnę 27. albumu pod tytułem „inFinite”. Fani będą mogli jednak posłuchać również największych hitów zespołu, jak „Smoke on the Water”, „Child in Time”, „Highway Star” czy „Perfect Strangers”.

Członkowie Deep Purple to żyjąca legenda i inspiracja dla wielu muzyków. Jako jedni z nielicznych zostali uhonorowani miejscem w Rock n Roll Hall of Fame. Ich piosenka „Smoke On The Water” osiągnęła status mega hitu, a płyty „In Rock”, „Machine Head” i „Made In Japan” były uznawane za najlepiej sprzedające się.

 

Trasa koncertowa „The Long Goodbye Tour” to oficjale pożegnanie legendy muzyki hardrockowej i heavymetalowej z występami na scenie.

Bilety na koncerty pojawią się w sprzedaży już za 5 dni – 7 grudnia 2016 roku. Będą one dostępne na stronach: www.shop.metalmind.com.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl i www.biletin.pl . Ceny będą się wahać od 180 złotych do 350 złotych.