Wystąpią także Limp Bizkit i Bullet For My Valentine

Już jutro na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się „Capital of Rock” – jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tym mieście. Znany jest już dokładny harmonogram imprezy.

O 19:00 na scenie pojawić mają się muzycy Bullet For My Valentine. Wykonujący metalcore Walijczycy zaprezentują polskiej publiczności utwory ze swojego piątego albumu – „Venom”, który ukazał się dokładnie rok temu.

Na 20:45 planowany jest początek koncertu Limp Bizkit. Amerykanie promować będą nadchodzącą siódmą płytę „Stampede of the Disco Elephants”, która miała ukazać się już trzy lata temu.

Gwiazda wieczoru, niemieccy giganci industrialnego metalu, wejdą na scenę o 22:45. Rammstein dawno nie nagrał nowej płyty, można się więc spodziewać utworów ze wszystkich sześciu albumów studyjnych, nagranych na przestrzeni 22 lat funkcjonowania zespołu.

Jako support wystąpi polski zespół rockowy OCN, założony piętnaście lat temu we Wrocławiu.

Mimo iż cena biletu sięga nawet 799 złotych, koncerty cieszą się dużym powodzeniem. C

– Sprzedaliśmy ponad 40 tys. biletów. Została tylko niewielka liczba wejściówek VIP – komentowała Sylwia Lato z agencji Rockloud Live, która organizuje wydarzenie. – Przestrzegam przed nabywaniem wejściówek z "drugiej ręki", mogą być podrobione – dodaje.