W programie konsultacje indywidualne

   • Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej zaprasza na spotkanie z Piotrem Trybalskim
  • Odbędzie się ono 16 maja w formie pokazu i opowieści podróżniczej
  • Wcześniej z podróżnikiem będzie można porozmawiać m.in. o tym, jak zaplanować podróż 

Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Bibliotece Publicznej w Istebnej zaprasza na spotkanie z podróżnikiem i fotografem Piotrem Trybalskim. Odbędzie się ono we wtorek, 16 maja, o godz. 16.00 i będzie miało formę pokazu i opowieści podróżniczej.

Od godz. 11.00 będą miały miejsce konsultacje indywidualne. Z dziennikarzem, fotografem i podróżnikiem będzie można porozmawiać m.in. o tym, jak zaplanować podróż lub na czym polega sztuka fotografii w podróży.

Piotr Trybalski przez blisko 10 lat kierował serwisem OnetPodróże, pisał i fotografował m.in dla „Outside”, „Polityki”, „Przekroju”, „National Geographic”, National Geographic Traveler, „Podróży”, „Focus Historii”, „Magazynu Górskiego”, „Ski”, czy „Witaj w podróży”. Ponadto jest autorem książek, m.in. „Fotograf w podróży” oraz „Podróże z Adrenaliną”. Prowadzi warsztaty fotograficzne i fotowyprawy, a także serwis internetowy. Jest finalistą i laureatem konkursów fotograficznych (m.in. Grand Press Photo, Wielki Konkurs National Geographic, Leica Street Photo, Outdoor Photographer of The Year). Zdobył tytuł Travel Photographer of The Year 2014.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd