Fani będą mogli posłuchać ostrych brzmień już 19 sierpnia

   • Capital of Rock już 19 sierpnia
  • The Prodigy na scenie
  • Dane pozostałych artystów wkrótce 

The Prodigy zagra na stadionie miejskim we Wrocławiu w ramach 2. edycji Capital of Rock. Na razie wiadomo, że oprócz The Prodigy, na scenie pojawią się kapele, takie jak Wolfmother i RavenEye. Niebawem zostaną podane dane pozostałych muzyków, którzy uświetnią to wydarzenie. Bilety będą dostępne w sprzedaży już od 10 marca.

 

Koncerty The Prodigy są energetyczne i niezapomniane, a ich występy przypominają prawdziwy show. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych kapel metalowych na świecie. Połączenie muzyki elektronicznej z rockiem tworzy niepowtarzalny efekt. Fani na całym świecie z niecierpliwością wyczekują na ich najnowsze wykonania.

Festiwal Capital of Rock rozpocznie występ RavenEye. Choć grupa powstała zaledwie w 2014 r., to już zdobyła liczne grono fanów. Ich specjalnością jest energetyczny rock. Zespół zagrał już w Polsce w 2015 r. z Mylesem Kennedym. Muzycy Wolfmother wystąpią w naszym kraju po raz pierwszy. Ich muzyka jest znana na całym świecie. Zespół zdobył liczne wyróżnienia muzyczne, m.in. złote i platynowe płyty.