Gwiazda trzecim headlinerem wydarzenia

   • Koncert The Weeknd odbędzie się w Gdyni już 30 czerwca
  • Bilety w sprzedaży będą wyłącznie do 15 grudnia
  • Można je nabyć już od 469 złotych (4-dniowy karnet) 

Organizatorzy Opener Festival 2017 ogłosili trzeciego headlinera tegorocznej odsłony muzycznego wydarzenia. Koncert jednego z najbardziej rozchwytywanych muzyków na świecie i gwiazdy muzyki R&B – The Weeknd – odbędzie się w Gdyni już 30 czerwca.

Artysta nazywa się tak naprawdę Abel Makkonen Tesfaye. Choć ma dopiero 26 lat swoimi mrocznymi przebojami podbił już rynki muzyczne na całym świecie. Kompilacja jego nagrań, pod nazwą „Trilogy”, stała się w USA platynową płytą. Piosenki z ostatniego albumu artysty – „Starboy” – pierwszy raz w historii znalazły się bez wyjątku na liście 100 singli Billboardu.

Kanadyjczyk na scenie muzycznej pojawił się w 2010 roku. Wówczas anonimowo umieszczal utwory na serwisie YouTube. Prawdziwą sławę przyniosła mu jednak piosenka „Earned It”, wykorzystana w ścieżce dźwiękowej filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” oraz duet „Love Me Harder” z Arianą Grande.

Bilety na koncert The Weeknd w ramach Opener Festival 2017 w sprzedaży będą wyłącznie do 15 grudnia. Można je nabyć już od 469 złotych (4-dniowy karnet).