Lublin. Pokaz mody – seniorzy na scenie

Trzecia edycja wydarzenia „Odczaruj Jesień Życia” odbędzie się w najbliższą niedzielę (6 listopada) w Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy 32 (hol główny na parterze), w godzinach 13:00-16:00.

 

Główną atrakcją imprezy będzie pokaz mody senioralnej z udziałem osób starszych, które zaprezentują się w ciekawych stylizacjach Renaty Chmielewskej, w oparciu o ofertę butików Galerii Olimp. Pokaz będzie miał niepowtarzalną oprawę, dzięki stworzonej specjalnie na tą okazję choreografii autorstwa Piotra Mochola.

 

Modelki i modele 60+ zaprezentują stylizacje na różnorodne okazje: eleganckie stroje wizytowe, efektowne kreacje wieczorowe, klasyczne stylizacje biznesowe oraz funkcjonalną odzież sportową. Nie zabraknie też oryginalnych makijaży i fryzur.

 

Do dyspozycji gości będzie Miasteczko dla Seniorów, oferujące w godzinach 13.00–16.00 możliwość wykonania podstawowych badań medycznych, zasięgnięcia informacji o profilaktyce onkologicznej, a także poznania najważniejszych zasad pierwszej pomocy przedmedycznej. Będzie również okazja do skorzystania z profesjonalnych porad kosmetyczki, fryzjera, stylisty, wizażysty i dietetyka.

W ramach Miasteczka zorganizują swoje stoiska m.in. Lubelskie Centrum Aktywności Obywatelskiej oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie, oferujące informacje na temat lokalnych instytucji, które prowadzą działania na rzecz aktywizacji seniorów i świadczą pomoc w różnych formach.