Miejski raper z miejskim teledyskiem

   • „Mam dla Ciebie miłość” to nowa piosenka białostockiego rapera Michała „Ciry” Ciruka
  • Dzięki wsparciu z budżetu Białegostoku właśnie powstał do niej teledysk
  • Utwór promuje kolejną płytę białostockiego rapera „Taśmociąg… dalszy” 

W sobotę, 1 lipca, miał swoją premierę teledysk „Mam dla Ciebie miłość” Michała Ciruka. Utwór promuje kolejną płytę białostockiego rapera „Taśmociąg… dalszy”.

– O miłości można pisać, rozmawiać i śpiewać długo. Ja postanowiłem ubrać swoje sercowe porywy w ten sposób – powiedział raper Michał Cira.

Wyjątkowy charakter nadaje wideoklipowi niecodzienna sceneria. Dzięki współpracy z pochodzącym z Białegostoku artystą Damianem Basińskim zdjęcia w całości nakręcono w odlewni rzeźb w Brukseli. W powstaniu utworu „Mam dla Ciebie miłość” swój udział mieli także: wokalistka Dorota Pietraszuk-Kalinowska, Szczepan Skibicki, Hubert Mystkowski (video), Paweł Czaczkowski (realizacja, mix), Johnny Beats (muzyka).

Partnerem realizacji teledysku jest Miasto Białystok. Jest to więc kolejny wideoklip, po „Pierwszej pocztówce”, „Naszej twierdzy” i „Moich małych sanktuariach”, który powstał dzięki wsparciu finansowemu Miasta.

 

– To kolejny przykład na to, że twórczość tego młodego artysty jest nie tylko wartościowa, ale może także przyczynić się do promocji naszego miasta – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Teledysk jest zapowiedzią kolejnego albumu „Ciry”, nad którym raper pracuje wspólnie z Markiem Kubikiem. Będzie to płyta o czasie – o przyszłości i powrotach do dzieciństwa.

Michał „Cira” Ciruk to stypendysta Prezydenta Miasta Białegostoku. W jego dotychczasowym dorobku znajdują się m.in.: album Zapracowany Obibok 2 (Reformat4, 2011), Plastikowy Kosmos (Step Records, 2013), Głodni z Natury (Step Records, 2013) oraz Niewidzialny Celebryta (Step Records, 2014). To nie tylko zdolny raper, który reprezentuje Białystok i jest rozpoznawalny w Polsce. To również autor rysunków i obrazów oraz poeta.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd