SK – Food Truck zaprasza wszystkich miłośników pysznego jedzenia

   • W dniach 26–28 maja na katowickim Rynku trwać będzie zlot food trucków
  • W samym centrum miasta będągastrowozy, ogródek z piwem rzemieślniczym oraz scena
  • Ponad 20 restauratorów zabierze wszystkich obecnych w kulinarną podróż dookoła świata 

Po raz trzeci SK – Food Truck zaprasza wszystkich miłośników pysznego jedzenia na Rynek Smaków. Od piątku, 26 maja, do niedzieli, 28 maja, na katowickim Rynku trwać będzie zlot food trucków z całej Polski.

W samym centrum miasta zaparkują gastrowozy, stanie ogródek z piwem rzemieślniczym pubu Browariat oraz scena, na której w piątek i w sobotę zaprezentują się śląscy DJ-e zaproszeni przez John Lemon Polska – m.in. MR. Hide z saksofonistą oraz zespół Roboty Na Wysokościach.

Ponad 20 restauratorów zabierze wszystkich obecnych w kulinarną podróż dookoła świata. Będzie można znaleźć dania kuchni amerykańskiej, włoskiej, greckiej, węgierskiej, a nawet japońskiej. Nie zabraknie również słodkości – pojawią się pyszne gofry, hiszpańskie pączki, owoce w czekoladzie, a do tego świeżo mielona, najwyższej jakości kawa.

Będzie można również spotkać znanych z programu Biznes na Kółkach (Discovery Channel Polska) – m.in. Rollujemy z lodami tajskimi oraz Fit-Fat Food Truck z kuchnią meksykańską. Food trucki serwować będą swoje dania w piątek i sobotę od godz. 12.00 do 22.00, w niedzielę od godz. 12.00 do 20.00.

Więcej informacji można znaleźć na profilu na Facebooku.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd