Miss Bikini 65 Plus

 

Na zaproszenie Telewizji Polskiej 22 sierpnia bohaterkami programu TVP 2 „Pytanie na śniadanie” były trzy panie z Centrum Seniora Legnickiego Centrum Kultury. Wszystko to za sprawą niedawnych legnickich wyborów… Miss Bikini 65 Plus.

– Wybory zorganizowaliśmy 7 sierpnia na dachu gościnnej, słonecznej plaży Galerii Gwarnej, pod niebem Legnicy – mówiła Elżbieta Chucholska, pomysłodawczyni imprezy i szefowa Centrum Seniora LCK. – To było duże wyzwanie, ale też wspaniała, wakacyjna zabawa, a nasze uczestniczki były i odważne, i bezpruderyjne, i piękne. Z wielką klasą.

Tytuł Miss Bikini 65 Plus w doskonałym stylu zdobyła pani Marianna Biegaj. Ta emerytowana pielęgniarka 30 lat życia spędziła w USA, niedawno wróciła do Polski. Świetną figurę (nosi rozmiar 38) zawdzięcza m.in. wielkiej miłości do tańca i sportu. Nie pali też papierosów i nie je wieprzowiny. W rozmowie z prowadzącymi program dyskretnie uśmiechnięta wyznała: „Moja kategoria to właściwie już… 75 Plus”.

Gościem w studiu była też pani Zofia Hanuszewicz-Drozd, uczestniczka niezwykłego konkursu, od lat aktywna w legnickich środowiskach senioralnych, studentka uniwersytetu III wieku.

– Staram się być obecna na różnych wydarzeniach, cieszyć się pełnią życia, uśmiechnięta i potrzebna innym ludziom – mówiła.

– Piękną można być w każdym wieku – stwierdza pełna energii i niezwykle kreatywna pani Elżbieta Chucholska. – Nasz konkurs zaintrygował cały kraj. W przyszłym roku chcemy zaprosić na Miss Bikini 65 Plus w Legnicy panie z całego Dolnego Śląska, a może urządzić nawet imprezę ogólnopolską. Mamy do tego energię, odwagę, pomysły i przyjazne miasto.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd