Kto wystąpi w kolejnej edycji?

„Agent” był jednym z pierwszych programów reality-show, które pojawiły się w polskiej telewizji. Reaktywowany w ubiegłym roku w edycji z udziałem gwiazd okazał się hitem, który zgromadzil przed telewizorami niemal 2 miliony widzów.

 

Czy Hubert poradzi sobie z dobrze zorganizowanymi przeciwnikami? Jest Agentem? #agentgwiazdytvn #agent #agenttvn #wieisdemol

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn)
Z tego względu raz producenci postanowili uczynić ponownie pytanie „Kto jest agentem?” jedną z najpopularniejszych kwestii, padających w domach telewidzów. „Agent – Gwiazdy” w drugiej odsłonie trafi na anteny TVN już 14 lutego.

Wśród uczestników znalazły się gwiazdy sportu, świata mody, telewizji oraz muzyki. O główna nagrodę powalczą aktorzy: Alan Andersz, Olga Frycz i Marek Włodarczyk, wokaliści: Tomasz Niecik i Julia Wabiszewska, prezenterzy: Piotr Kędzierski, Jarosław Kret i Odeta Moro, modele: Mateusz Maga i Edyta Zając-Rzeźniczak, sportowcy: Joanna Jędrzejczyk i Agnieszka Rylik, a także blogerzy: Daria Ładocha i Michał Będźmirowski.

 

Nieźli agenci😁😊 #agentgwiazdytvn #agent #agenttvn #wieisdemol

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn)
Prowadzącą „Agent – Gwiazdy 2” nadal będzie Kinga Rusin. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany we wtorek, 14 lutego, o godzinie 21.30.

Za kogo zamierzacie trzymać kciuki?