Suknia ślubna Mirandy Kerr

W maju tego roku top modelka Victoria’s Secret – Miranda Kerr – złożyła przysięgę małżeńską założycielowi Snapchata – Evanowi Spiegelowi. Dobrze zapowiadający się młody biznesmen jest młodszy od swojej wybranki o 8 lat. Jego majątek szacuje się natomiast na 2 mld dolarów.

Mimo, że para pobrała się aż dwa miesiące temu, Miranda dopiero teraz zdecydowała się pokazać światu zdjęcia z ceremonii.

Uroczystość ślubna tej efektownej pary była bardzo skromna. Zaproszono tylko 50-ciu gości, w tym rodzinę i najbliższych przyjaciół. Na ślubie nie pojawił się Orladno Bloom – były mąż modelki.

 

Suknia Mirandy została zaprojektowana przez Marię Grazię Chiuri, która jest dyrektor kreatywną domu mody Dior. Kreacja panny młodej – jak na jej wyczucie stylu – była dosyć skromna. Miała prosty krój, długi rękaw i okrągły dekolt.

– Kiedyś lubiłam bawić się modą – mój styl był bardziej dziki i swobodny. Ale w ostatnim okresie mojego życia stał się bardziej zachowawczy. Moimi największymi ikonami mody zawsze były Grace Kelly, Audrey Hepburn i moja babcia, której styl lat 80. jest niesamowity – tłumaczyła w rozmowie z magazynem Vogue.

Nie można zaprzeczyć, że Miranda w sukni ślubnej była stylizowana na Grace Kelly. Przekonajcie się sami. Zobaczcie, jak wyglądały przygotowania aniołka Victoria’s Secret do ślubu.

 

Martyna Lupa