Fani mieli kupę śmiechu

Jedna z najpopularniejszych polskich trenerek i specjalistek w zakresie dietetyki Anna Lewandowska w najnowszym wpisie na swoim blogu poruszyła kontrowersyjny temat, który poruszył i podzielił jej fanów. Kolejną poradę z cyklu dotyczącego zdrowego stylu życia, odżywiania i ćwiczeń poświęciła… kupie.

Artykuł zatytułowała „Kupa prawdę ci powie” i opatrzyła wymownym podtytułem „Gówniana sprawa, czyli… kupa prawdę nam powie”. Jak zapewnia Lewandowska, to temat ważny, choć często spychany na margines.

– Mówi się, że życie zaczyna się od jelita i sporo w tym racji. Zdecydowana większość komórek odpornościowych bo aż ok. 80 % znajduje się w jelitach I tam rozgrywa się cała “bateryjna zabawa”. Tak naprawdę w dużej mierze to jelito odpowiada za to jak się czujemy, w jakim nastroju wstajemy, jakie minerały i witaminy wchłaniamy, jak trawimy,  itp. Jego działanie ma duży wpływ na nasz organizm i jest to równie wrażliwy co pracowity narząd – napisała Lewandowska.

Reakcje czytelników na post były niezwykle podzielone. Jedni przyznając rację trenerce doceniali jej odwagę, inni pozwalali sobie na mniej lub bardziej wyszukane żarty.

– Bardzo profesjonalny wpis. Proponuję iść o krok dalej i zredagować post o pasożytach. Problem niestety powszechny ,jednakże w dalszym ciągu mało się o tym mówi –napisała jedna z fanek, domagając się więcej podobnych wpisów.

– Aż chce się powiedzieć „temat z dupy” – skomentowała inna.

Jak myślicie, czy Lewandowska przesadziła z doborem tematu?