Piłkarz i jego fit-żona zostaną rodzicami

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych w Polsce trenerek personalnych, która poprzez media społecznościowe zachęca miliony Polek do dbania o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę. Wiele obserwatorek zarzucało jej jednak, że wypowiada się w temacie treningów w czasie ciąży i karmienia, choć sama nie jest matką.

 

Backstage ❤️📸 💋 #photoshoot by #amazing @iza_grzybowska ❤️ @bo_jablonski #makeup @mariatavridou #mylove @_rl9

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)
Wszyscy ci, którym przeszkadzał brak doświadczenia Lewandowskiej, teraz nie będą już mieli powodów do narzekań. Radosną nowinę o ciąży w bardzo zjawiskowy sposób zdradził Robert, kiedy podczas wczorajszego meczu z Atletico Madrid po dobytym golu wykonał w wymowny sposób gest zwany „cieszynką”. Sportowiec pod koszulkę włożył sobie piłkę, zaczął ssać kciuk i wysłał żonie buziaka.

 

❤️🍼 #Happy #Love

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)
Dodatkowym potwierdzeniem informacji było opublikowanie przez Annę zdjęcia męża z niezostawiającymi domysłów oznaczeniami.Tym, którzy nadal powątpiewali w wiadomość, piłkarz zakomunikował wiadomość o ciąży wprost w wywiadzie po meczu.

– Już chyba każdy wie, dla kogo była dedykacja. Ania jest w ciąży, to piąty miesiąc i już ciężko to ukrywać. Miałem marzenie, że jak żona będzie w ciąży, to ja poinformuję o tym pierwszy i dziś się to udało – powiedział Lewandowski.

Jak myślicie, to będzie chłopczyk czy dziewczynka?