Planowana jest zmiana prowadzącej

Show TVN „Azja Express” spotkał się z ogromnym zainteresowaniem widzów, którego nie spodziewali się nawet producenci. Sukces ten sprawił, że stacja zaczyna już prace nad drugą edycją programu.

Formuła ma się nie zmienić – celebryci znani z ekranów i kolorowych gazet programu zmierzą się z wyznaczoną na terenie Azji trasą, którą mają pokonać w jak najkrótszym czasie. W trakcie wyprawy uczestnicy sami organizują sobie wyżywienie, nocleg i transport. Musza tez mierzyć się z dodatkowymi zadaniami i ze sobą rywalizować.

Jak donosi magazyn „Flesz”, wśród nowych uczestników zobaczymy: Małgorzatę Foremniak, Weronikę Książkiewicz, Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego, Michała Szpaka, Tomsona i Barona, Ewę Chodakowską, Piotra Kupichę, a także Agatę Kaczoruk – bliźniaczkę obecnej uczestniczki Renaty. Udziałem w kolejnej odsłonie „Azji Express” zainteresowana jest również znana z „Pierwszej miłości” aktorka Aneta Zając.

– Chciałaby pokazać się widzom z zupełnie innej strony – zdradziła znajoma gwiazdy.

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami z programem ma się pożegnać prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak. Na jej miejscu miałaby się pojawić Hanna Lis.

 

@lukaszjemiol podziwia talent plastyczny @hanna_lis 😂😉😅 #azjaexpress #azjaexpresstvn #tvn #tvnpl #realityshow #hannalis #lukaszjemiol

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika azjaexpresstvn (@azjaexpresstvn)
Jak myślicie, sprawdzi się w tej roli?