Znani wokaliści o homoseksualizmie

Michał Kwiatkowski to brat Dawida, który na polskim rynku muzycznym robi karierę od kilkunastu miesięcy. Jako starszy brat młodego celebryty nie jest w Polsce znany, choć we Francji osiągnął już wiele – śpiewał m.in. z Philem Collinsem, Eltonem Johnem czy Rickym Martinem.

Jednak to nie sukcesy zawodowe były głównym tematem jego rozmowy z Kubą Wojewódzkim w ostatnim odcinku jego autorskiego show. Michał jest zadeklarowanym gejem. Bez skrępowania i oporów opowiada o swojej orientacji seksualnej, czego nie omieszkał wykorzystać Król TVN

– Jesteś gejem. Nie jest ci głupio? – pytał Kuba Wojewódzki. – Ja na przykład, kiedy robię porządek w piwnicy, to nie mówię całej Polsce, że sprzątam w piwnicy, a geje lubią publicznie mówić, że są gejami.

– Za sprzątanie piwnicy nikt ci kary nie da. My geje czasami czujemy się w niebezpieczeństwie. Niebezpieczeństwie fizycznym, bo jest coraz więcej ataków homofobicznych. To nie jest coś, z czego jestem bardzo dumny, ale czuję potrzebę mówienia o tym, żeby zmienić poglądy pewnych osób – wyjaśniał Kwiatkowski.

Wojewódzki pytał również o związek Kwiatkowskiego z Maximem Assenzą. Są oni razem od półtora roku. Zaręczyli się, a w planach mają również ślub.

 

W programie można było usłyszeć też wspólne wykonanie piosenki przez braci Kwiatkowskich.

 

#next#wtorek#koncert#live#jakiego#nie#bylo#bracia#kwiatkowscy#flower#bros#kubawojewodzki

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)
– To jest utwór, który już kiedyś śpiewaliśmy razem, ale 18 lat temu, czego ja nie pamiętam – komentował Dawid Kwiatkowski w rozmowie z Party.pl.

Podobał Wam się ten duet?