Wbrew namowom rodziny aktorka upiera się przy panieństwie

Do zalegalizowania przed ołtarzem związku z tancerzem Tomaszem Barańskim namawia Klaudię Halejcio najbardziej ojciec. Gwiazda serialu "Pierwsza miłość", choć od dwóch lat jest szczęśliwą partnerką Tomka Barańskiego, nie chce jeszcze decydować się na ten krok.

   –    Dzięki Tomkowi i dzięki miłości czuję się silniejsza. Tomek jest dla mnie ogromnym wsparciem i przyjacielem, przy nim czuję się bezpiecznie. Cieszę się drobiazgami, bo we dwoje wszystko inaczej smakuje... On jest taką osobą, która zaraża cały świat energią. Nawet spacer po parku z naszym psem jest wielką przygodą   –   opowiada Halejcio w rozmowie z magazynem „Dobry Tydzień”.

Aktorka nie kryje również, że chciałaby wyjść za mąż za swojego obecnego partnera. O decyzji   –   jak zapewnia   –    jako pierwszy dowie się jej ojciec.

Para zakochała się w sobie podczas 1. edycji programu „Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami”. Związali się ze sobą prywatnie na długo przed tym, jak widzowie mogli zobaczyć ich występ w 1. odcinku show Telewizji Polsat.

Tomasz Barański nie widzi przeszkód, by choćby dziś oświadczyć się swojej wybrance.