Sylwestrowy look na jutrzejszy wieczór

We wczorajszej odsłonie programu TVP2 „Pytanie na śniadanie” jednym z gości była kosmetyczka, która przedstawiła propozycje makijażu na tegorocznego Sylwestra. Jak argumentowała, musi on być mocniejszy, by zwracać uwagę, a dobrze wykonany może zastąpić nawet biżuterię. Pierwsze z założeń z pewnością udało się zrealizować. Film z wykonanym makijażem obiegł internet i – zgodnie z założeniem – zainspirował, jednak nie do końca do wykonania podobnego na jutrzejszą sylwestrową noc.

W szoku była chyba nawet prowadząca program – Aleksandra Rosiak. Zapytała autorkę looku, czy nie jest on przesadny.

– Tutaj mamy makijaże bardzo bogate. Mogą być ozdobą, biżuterią, tym, co mogłoby spowodować, że uroda będzie podkreślona. Nie dokończyłam akurat brwi, bo ten makijaż mógłby być bardziej bogaty. W tym przypadku możemy jeszcze dołożyć błyszczące elementy, które pięknie będą odbijać światło – usłyszała w odpowiedzi.

Takie uzasadnienie nie przekonało jednak internautów, o czym świadczą komentarze w sieci.

W oryginalnych reakcjach prześcigają się również gwiazdy. Na swoim Instagramie Joanna Opozda opublikowała realizację propozycji przedstawionej w „Pytaniu na śniadanie”.A jak Wam podoba się oryginalny makijaż?