Nazwą dziewczynkę Nadia

Aktorska para – Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski – zostali rodzicami w ostatnich dniach listopada. Jest to trzecie dziecko w ich rodzinie – wychowują już wspólnego syna Michała oraz Krzysztofa z pierwszego małżeństwa Tamary.

Niemniej ich życie ostatnio zdominowało pojawienie się nowej istotki. Od miesiąca rodzice cały swój czas poświęcają nowonarodzonej córeczce. Zachwycona rolą mamy aktorka w ogóle nie pojawia się na ściankach i imprezach towarzyszących kulturalnym wydarzeniom.

 

❤️❤️❤️❤️❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tamara Arciuch (@tamara.arciuch)
Jak udało się ustalić magazynowi „Show”, Arciuch i Kasprzykowski postanowili dać córce na imię Nadia. Jej osoba będzie również centralnym punktem tegorocznych świąt, które para zamierza spędzić w rodzinnym gronie.

– To dla nas wyjątkowe święta. Zawsze świętujemy w licznym gronie rodzinnym, ale tym razem powiększonym o maleństwo. Do idealnych świąt brakuje już tylko śniegu – zdradził w rozmowie z magazynem Kasprzykowski.

Szczęście aktora podziela cała rodzina.

– Wszyscy są bardzo podekscytowani pojawieniem się małej księżniczki. Chyba najbardziej przeżywają to chłopcy – powiedział znajomy pary wywiadzie dla „Show”.

Jak myślicie, czy synowie aktorów będą dobrymi starszymi braćmi?