Znany detektyw w hicie „Jesteś aniołem”

O Krzysztofie Rutkowskim do tej pory było głośno przede wszystkim z uwagi na prowadzone śledztwa i charakterystyczną fryzurę. Teraz postanowił przypomnieć o sobie, pokazując swoje umiejętności wokalne, które dotąd głęboko ukrywał.

Piosenka nosi tytuł „Jesteś aniołem”. Została nagrana przy współudziale zespołu Fisher –złożonego z trzech pasjonatów muzyki disco polo.

Utwór ma być wykorzystany jako ścieżka dźwiękowa filmu Waldemara Rakoczego „Szczecin nocą”. Opowie on o serii brutalnych zabójstw młodych kobiet, do których miało dojść w Szczecinie. Premierę zaplanowano na wiosnę przyszłego roku.

O nowej roli Rutkowski poinformował fanów na swojej stronie na Facebooku.

 

– Śpiewanie daje przyjemność i jest to spokojniejsza robota od detektywistycznej. Jest więcej możliwości i przyjaciół niż w tym, co robię. Wrogów mam bardzo dużo, i ta liczba cały czas narasta. Czy to jest disco polo? To jest muzyka dance'owa i tak ją nazywam. Dla mnie to nie jest disco polo – wyjaśnia Rutkowski swoje nowe wcielenie w rozmowie z portalem se.pl.

Póki co piosenka wywołała bardzo pozytywny oddźwięk. Teledysk obejrzało już 80 tysięcy internautów w ciągu dwóch dni, od kiedy trafił on do sieci.