Julia Kuczyńska na czele rankingu WWD

Serwis wwd.com opublikował przygotowane przez agencję marketingową Tribe Dynamics zestawienie najbardziej wpływowych blogerów na świecie zostało pod względem „ekwiwalentu reklamowego” za 2016 rok. Wskazuje on te osobowości medialne, które dzięki publikowanym przez siebie treścią pozwalają komercyjnym markom zdobyć największy szacunkowy zysk.

Pierwsze miejsce w tym zestawieniu zajęła Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion. Przypisana jej wartość „ekwiwalentu reklamowego” w ubiegłym roku wyniosła 64,8 miliona dolarów.

 

Co za dzień! Co za miesiąc! Ciagle nie wierze, że takie rzeczy się dzieją. TA informacja jest jakimś szokiem nie do opisania! To chyba jedno z najważniejszych wyróżnień, sukcesów jakie do tej pory mi się przytrafiły! Jedno wielkie WOW!!!! 👏🏼🙌🏼 "Polka na szczycie listy najbardziej wpływowych blogerów" http://wwd.com/business-news/media/20-most-influential-bloggers-10759942/ "Międzynarodowa agencja marketingowa Tribe Dynamics, w oparciu o działania blogerów i influencerów z branży modowej w mediach społecznościowych, sporządziła listę 20 najbardziej wpływowych nazwisk, które w 2016 roku przyczyniły się do sukcesu największych topowych marek na świecie. Raport sporządzono, przypisując konkretną wartość dolara do każdego działania dla gigantów modowych." Jestem w oooooogromnym szoku! Dziękuję, że cieszycie się razem ze mną! Że wysyłacie mi tyle wiadomości i cudownych komentarzy! Nakręcacie do działania, dajecie kopa do realizowania kolejnych projektów! Cieszę się, że od tulu lat mi kibicujecie i wspieracie! W dodatku chwile temu dowiedziałam sie ze ponownie zostałam ciocia!!! Brat, Sylwia 😊🙌🏼👏🏼! Ten dzień to istne szaleństwo!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)
– Co za dzień! Co za miesiąc! Cięgle nie wierzę, że takie rzeczy się dzieją. Ta informacja jest jakimś szokiem nie do opisania! To chyba jedno z najważniejszych wyróżnień, sukcesów jakie do tej pory mi się przytrafiły! Jedno wielkie WOW!!! – napisała blogerka na swoim Instagramie.

 

#ootd #fashionweek #pfw17 #paris #mfw @mmcstudiodesign #skirt @zara #coat @gucci #sneakers @adidasoriginals #sweater #maffashioninparis

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)
Ostatni czas rzeczywiście jest dla niej szczęśliwy. Niedawno Maffashion została doceniona za stylizacje podczas trwającego Paris Fashion Week przez Vogue oraz Harper’s Bazaar. Pierwsze miejsce na liście najbardziej wpływowych blogerów świata na pewno będzie wisienką na torcie.

 

@harpersbazaarsg 👏🏼💋@highsnobiety #pfw #maffashioninparis #paris #pfw17 #mfw #pressmaffashion SNAPCHAT MAFFASHION

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)
Jak myślicie, jaki sukces czeka jeszcze Julię Kuczyńską?