Degustatorka nie przyjęła rewolucji

Choć restauratorka Magda Gessler słynie nie tylko z wyszukanego smaku, ale również ostrego języka i rządów twardej ręki w kuchni, rzadko zdarza się, by nie przyjęła swojej „Kuchennej Rewolucji”, uznając jej efekty za niezadowalające. Mimo to do takiego precedensu doszło w pizzerii Solare w Białej Podlaskiej.

Jej właścicielem i jednocześnie szefem kuchni był mało energiczny Radek.

– Uważam, że nasza pizza jest bardzo dobra. Trzeba to wtłuc ludziom, żeby oni to usłyszeli. Ja jakoś za słabo krzyczę. Nie zarabiam nic, są duże koszty, a mały obrót. Zrobimy jakieś grzanki, jakieś zupki, nic za bardzo nie wymyślamy. Pracownicy nie czytają w moich myślach, a ja jestem małomówny. Mam deprechę. Brakuje mi wiatru w żaglach, ciągle go szukam – mówił na początku programu.

 

#lezymy #chorujemy #😞 #kuchennerewolucje

Post udostępniony przez Klaudia Traczyk 😈 (@pinksugarxd)
Jak się okazało, nie nastawienie było jednak największym problemem Radka. W zorganizowanych przez Gessler zawodach na przygotowanie potraw przegrywał on nawet z kelnerkami. Dlatego restauratorka zaproponowała na szefa kuchni kucharkę Magdalenę.

– Ona ma radość gotowania, ty masz pogrzeb gotowania – oceniła gwiazda programu „Kuchenne Rewolucje”.

Dzięki tej zmianie uroczysta kolacja się udała, a zaproszeni goście wyszli zadowoleni.

 

#poland #KR #tvn #opolepodlaskie #magdagessler #jesień🍁

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)
Sytuacja zmieniła się jednak, gdy Gessler po miesiącu odwiedziła miejsce ponownie. Okazało się, że doceniona przez nią kucharka została zwolniona, a smak potraw pozostawia wiele do życzenia.

– To nie ma nic wspólnego z tym, co było – oceniła Gessler. – Bez Magdy nie ma po co tu przychodzić. Ta restauracja nie zdała egzaminu.

 

To bedzie niespodzianka #magdagessler_official #work #kręcimy #krakow

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)
Jak myślicie, czy Gessler miała rację?