Wokalista szokuje na Instagramie

Michał Szpak znany jest z kontrowersyjnych wystąpień. Tym razem jednak wzbudził oburzenie również wśród własnych fanów.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie, do którego pozuje w nakryciu głowy z lampek choinkowych. Przedmiot przypomina koronę cierniową, a  am Szpak – Jezusa Chrystusa. Dodatkowo fotografia opatrzona jest hasztagiem #jesuschristsuperstar.

 

#jesuschristsuperstar #art

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Szpak (@michal_szpakofficial)
– Przegiąłeś. Tak jak dla Ciebie nietykalna jest pamięć o zmarłej mamie, tak dla wielu z nas nietykalny jest Jezus. Z tego się nie robi żartów. Tracisz fanów, chyba że zależy Ci tylko na jednej bezkrytycznej grupie? Zobacz ile jadu wylało się różnych hejtów – skomentowała zdjęcia internautka o nicku majka865.

Nie brak jednak komentarzy, które chwalą Michała Szpaka za tę stylizację i dowodzą, że – jako artysta – miał do tego prawo.

Ponadto pojawiły się przypuszczenia, że to zapowiedź udziału wokalisty w musicalu „Jesus Christ Superstar”. Niemniej i te nie wszystkich przekonały.

– Michał to inteligentny, a przede wszystkim wrażliwy człowiek. Moim zdaniem, zamieszczając to zdjęcie, zdawał sobie sprawę, że może urazić niektórych fanów, ale miał w tym jakiś cel. Oby go osiągnął. Chyba nie chciał oznajmić o roli w musicalu, bo po takiej prezentacji wyglądałby raczej groteskowo. Michał powodzenia – napisała ewaaxin.

A jak Wam się podoba nowy wizerunek Michała Szpaka?