Wybranką tancerza jest uczestniczka You Can Dance

Jak sugeruje tygodnik "Twoje Imperium", po rozstaniu z Niną Tyrką Agustin Egurrola związał się z uczestniczką przedostatniej edycji programu "You Can Dance" Pauliną Kubicką. Dziewczyna jest młodsza o 22 lata i od jakiegoś czasu pracuje w szkole tańca celebryty.

Plotki wywołała płomienna salsa dwójki tancerzy, wykonana w ostatniej edycji programu.

– Gdy Agustin i Paulina przygotowywali się to tego występu, ona brała klucz do sali i zamykała się tam z Egurrolą – czytamy komentarz jednego z tancerzy zatrudnionych w szkole tańca choreografa. – Na korytarzu już wtedy huczało od plotek. Zresztą Agustin nawet nie ukrywa, że ją faworyzuje. Gdy na próbie, podczas tańca, kolega o mało co jej nie upuścił, Egurrola krzyknął: "Uważajcie na nią, bo to największy skarb na tej sali!". Wszyscy byliśmy zniesmaczeni  dodaje informator.

Agustin Egurrola nie komentuje doniesień. Nie stroni od nich natomiast jego była partnerka.

– Czy o tym wiedziałam? Cóż, nie żyję w izolacji i mnóstwo różnych informacji do mnie dociera. Dzisiaj już ani trochę nie interesuje mnie, co i z kim robi ojciec mojej córki. No, może tylko nieco śmieszy mnie to, że następczyni daleko nie szukał...  skwitowała Nina Tyrka.