W finale pokonał Darię i Ewę

Wczorajszy wieczór upłynął pod znakiem finału 6. edycji programu TVN „Top Model”. Oprócz finalistów – Patryka, Darii i Ewy – na wybiegu kolekcje Mariusza Przybylskiego i Dawida Wolińskiego zaprezentowali wszyscy mieszkańcy domu modeli.


Kto? ☺

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska)


Nagrody – 100 tysięcy złotych, sesję w magazynie „Glamour" oraz kontrakt z agencją mody Avant – w wyniku głosowania telewidzów trafiły do jedynego mężczyzny z finałowej trójki – Patryka Grudowicza.


Wygrywa Patryk! Pogratulujcie mu❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska)


Zwycięzca jest skromnym 19-latkiem z wielodzietnej rodziny. Dotąd zaniedbywał swoje życie i szkołę, bo czuł się odpowiedzialny za mamę i rodzeństwo, których wspomagał finansowo nosząc meble. Jak wielokrotnie podkreślali jurorzy, był wielkim odkryciem tej edycji.


– Ja jestem pod ogromnym wrażeniem, jestem z ciebie taka dumna. Co się nie stanie, to dla mnie i tak jesteś wygranym! – stwierdziła prowadząca show Joanna Krupa.


– Chłopaku, jesteś tam, gdzie powinieneś być – mówiła jurorka Kasia Sokołowska.


Dzisiaj zobaczycie kulisy tej sesji✌ Patryk ma szansę powalczyć o zwycięstwo? ☺ #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska)

Drugie miejsce zdobyła Ewa Niespodziana. Trzecia pozycja na podium przypadła w udziale Darii Zhalinie, która była wymieniana najczęściej jako pretendentka do wygranej.


– Wygrałem dla siebie nowe życie – skomentował Patryk swój udział w programie.


Jak myślicie, czy Patrykowi należało się zwycięstwo?