Program z Joanną Krupą wrócił na antenę TVN

Poprzednią, czyli piątą edycję „Top Model” wygrał Radek Pestka. Był to pierwszy mężczyzna, który okazał się zwycięzcą programu. W szóstej odsłonie znów oglądamy na wybiegu zarówno panie, jak i panów. Nie zmieniło się też jury. Nowej twarzy, która zyska szansę na podbój świata modelingu, wraz z Joanną Krupą poszukują Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Program nieodmiennie prowadzi Michał Piróg.

– Nowy sezon to nowy uczestnik, nowy człowiek przed nami, a to jest zupełnie inna energia – powiedziała Katarzyna Sokołowska. – Mimo że poruszamy się w pewnym formacie, to tak to już jest, że jak się pracuje z materiałem ludzkim i oni mają swoje emocje, są niezwykle podekscytowani i waleczni, to też powoduje, że program nabiera nowego odcienia.

Swoją opinię na temat zwiększonej liczby uczestników zdradził też Michał Piróg.

– Mamy nieokiełznanych jurorów, którzy zabrali większa ilość pasażerów na statek, mający limitowaną liczbę miejsc – skomentował. – Będzie tłoczno w tym sezonie!

Na razie na jurorach wrażenie robią przede wszystkim mężczyźni. Nie tylko świetnymi sylwetkami, których zazdrości im nawet Dawid Woliński. Są też... naprawdę interesujący. Choćby model stylizujący się na Jezusa albo podrywacz, który swoje występu w „Top Model” rozpoczął od prób uwiedzenia Joanny Krupy. 

Drugi odcinek zobaczymy w najbliższy wtorek o godzinie 21:30. Zapewne będzie się działo!