Ekstremalny show obejrzymy we wrześniu na antenie TVN

„Azja Express” to nowy program prowadzony przez Agnieszkę Szulim. Zobaczymy w nim telewizyjnych celebrytów, którzy za dolara dziennie będą musieli przeżyć w azjatyckich krajach. Sami podejmą starania o zdobycie dachu nad głową i jedzenia, a także o transport, dzięki któremu dotrą do następnych etapów.

W niezwykłym show biorą udział: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Iza Miko i Leszek Stanek, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Przemek Saleta i Darek Kuźniak, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski.

Jak udział w „Azja Express” wspomina Małgorzata Rozenek?

– Jadłam węża, piłam nalewkę z krwi, o czym się dowiedziałam, jak już ją przełknęłam – opowiadała celebrytka w rozmowie z Party.pl. – Mrówki, pająki, węże to była nasza codzienność.

Radosław Majdan wspomnieniami dzielił się w „Dzień Dobry TVN”.

– To program, który w trudnych sytuacjach weryfikuje charakter człowieka – mówił były bramkarz. – Nie było zaskoczenia jeśli chodzi o Małgosię. Wiedziałem, że jest typem wojownika.

Realizacja programu już się zakończyła, ale w telewizji obejrzymy go dopiero w przyszłym miesiącu. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie siódmego września.