Ujawni tajemnice Mariny, Dody i Górniak?

Jak donosi „Fakt”, Maja Sablewska zdecydowała się napisać książkę. Była menedżerka Dody, Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Edyty Górniak ma zamiar opisać w niej swoje wspomnienia. Autobiografia ma z założenia dotyczyć zarówno sfery prywatnej, jak i zawodowej celebrytki. Niewykluczone, że wiele wątków poruszy aspekty nie tylko jej życia, ale również jej dawnych klientek, z którymi zawsze kończyła współpracę w gniewie.

 

Backstage MIND BLOW by LA MANIA ❤ LoVe M #sablewska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maja Sablewska (@sablewska)
– Maja przez długi czas była nie tylko menedżerką, ale też przyjaciółką Dody, Edyty i Mariny. Zna wiele ich tajemnic, widziała je w wielu prywatnych sytuacjach – przypuszcza osoba z otoczenia menadżerki w rozmowie z dziennikiem.

 

✌🏻 przed i... LoVe M #sablewska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maja Sablewska (@sablewska)
Co więcej, wiedzę zamierza odpowiednio wykorzystać, by wynagrodzić sobie małą popularność jej programów o stylu w TVN, a następnie TVN Style.

 

HOME ❤ LoVe M #sablewska #merry #christmas foto: cudowna @stareoness ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maja Sablewska (@sablewska)
– Wie, że opowieści o kulisach pracy w show-biznesie zapewnią jej książce rozgłos. Ciągle jest pytana o swoje byłe klientki, więc uznała, że skoro to tak interesuje ludzi, to czemu nie miałaby na tym zarobić – kontynuuje informator „Faktu”.