Monika Zamachowska boi się o zdrowie męża

O swoich obawach Monika Zamachowska – prezenterka programu „Pytanie na śniadanie” – poinformowała w wywiadzie dla czasopisma „Gala”. Ponadto zwierzyła się z bardzo intymnych szczegółów dotyczących życia jej męża, Zbigniewa Zamachowskiego, które dotąd nie ujrzały światła dziennego.

Zamachowska opowiedziała o tym, jak mocno jej partner przeżył śmierć ojca, który popełnił samobójstwo na jego oczach. Ponadto aktor cierpi również po stracie syna z pierwszego małżeństwa z Anną Komarnicką.

 – Przeżył już wszystkich mężczyzn w swojej rodzinie. Jego tata odszedł, kiedy on miał osiemnaście lat. Tak bardzo to nim wstrząsnęło, że napisał tomik wierszy, naprawdę dobry. Gdy jeździmy razem na cmentarz i patrzę na grób, w którym leżą razem, ojciec, dziadek i synek Zbyszka z pierwszego małżeństwa, widzę, jak głęboko to w nim siedzi – zdradza Monika Zamachowska.

Prezenterka nie tylko wyznała, co przeżył jej mąż, ale podzieliła się także obawami, co do jego zdrowia i życia. Ich powodem są właśnie traumy z przeszłości, które zakorzeniły się w psychice męża.