Co czeka Dodę, Szulim i Wojewódzkiego?

Jeden z najbardziej znanych i medialnych polskich tarocistów – wróżbita Maciej – postanowił w czynie społecznym przepowiedzieć przyszłość polskim celebrytom. Na celownik numerologa trafiło życie uczuciowe między innymi Dody, Szulim i Wojewódzkiego.

Doda – zdaniem wróżbity Macieja – w roku 2017 może spodziewać się ograniczenia życia towarzyskiego. Będzie to wynik jej priorytetów, którymi są aktualnie praca, finanse, sprawy zawodowe i kariera to teraz priorytet. Numerologicznie jej życie uczuciowe nie będzie aktywne – nie wykorzysta okazji nawet, jeśli kogoś pozna.

 

👋 #miastko #concert #dodaqueen #doda #singer #polishsinger #polishgirl #instagood #instaphoto

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Roksana Zamelska photo (@roksanazamelskaphoto)
Nic dobrego ma ponoć nie czekać również Kuby Wojewódzkiego. Rok 2017 ma być wprawdzie dla niego czasem rozrywki, jednak Renata Kaczoruk nie może liczyć na poważne zaangażowanie się w związek z jego strony.

 

#milosci#zycze#HNY❗️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)
Podobnie zapowiada się życie uczuciowe Agnieszki Szulim. Jak ocenia tarocista, choć w jej związku nie do końca układa, a po samej celebrytce widać osamotnienie, wycofanie i blokady, uparcie chce ona wszystkim udowodnić, że jest dobrze.

– Jest słaba interakcja między nimi, ja nie widzę, żeby oni się dobrze dogadywali – komentuje wróżbita.

 

A jak Wasze Święta? 🎄😘🦄🗻😘

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Woźniak-Starak (@aganajezykach)
Jak myślicie, czy te przepowiednie się sprawdzą?