Jessica Chastain twarzą Ralph Lauren

 

Amerykańska aktorka grająca główną rolę Antoniny Żabińskiej w filmie „Azyl”, który opowiada wojenną historię ukrywania żydów w warszawskim ZOO została ogłoszona twarzą nowych perfum marki Ralph Laurent. Będzie to dopiero druga gwiazda promująca zapach tej firmy. Nowy flakon „Woman” to drugi zapach dedykowany kobietom po prawie dekadzie przerwy. Jego poprzednik -„Notorious” miał swoją premierę w 2008 roku.

 

Projektant roztacza wizję zapachu opisując naturalnie piękną kobietę o rozwianych włosach, która jest tak pewna swojej kobiecości, że na przyjęcie decyduje się założyć smoking. To hołd oddany damskiej naturze, która przenika się i miesza z cechami męskimi.

Również butelka perfum ,,Woman’’ nawiązuje do przesłania mistrza, ma owalne kształty i detale z różowego złota - idealne dla wyjątkowej kobiety!

Główna bohaterka reklamy Jessica Chastain jest aktywistką walczącą o równość i prawa kobiet. Oficjalny hashtag kampanii reklamowej to #WomenAboveAll, ma ona na celu zbudowanie społeczności współczesnych kobiet we współczesnych czasach.

Jesteście ciekawi jak pachnie interpretacja współczesnej kobiety wg Ralpha Laurena?

Martyna Lupa