Przetarg wygrała firma Playtech

 

Konsorcjum firm Playtech Services Limited oraz Playtech Software Ltd. wygrało przetarg na stworzenie kasyna internetowego dla Totalizatora Sportowego – wynika z informacji zamieszczonej na stronie internetowej spółki. Wskazano, że to "milowy krok w ograniczeniu hazardowej szarej strefy". W ramach współpracy Playtech stworzy na bazie swoich rozwiązań nowoczesne kasyno online na potrzeby polskiego rynku.

Spółka podkreśliła, że "Playtech to wiodący na świecie dostawca oprogramowania, systemów i usług do gier w kanale Omni-channel, działający od blisko 20 lat". 

– Utworzeniem naszego kasyna internetowego zajmie się firma Playtech. Proces wyboru partnera pomimo czasochłonności pozwolił na wyłonienie jednego z najlepszych dostawców na rynku. Jestem pewny, że ta niezwykle doświadczona i znana w całej branży gamingowej firma doskonale poradzi sobie z tym zadaniem – powiedział, cytowany w komunikacie, prezes Totalizatora Sportowego Olgierd Cieślik.

Jak zaznaczono, "współpraca tak doświadczonych spółek w swoich branżach to okazja do synergii i stworzenia najlepszego z możliwych produktów dostosowanych do potrzeb rynku". Spółka poinformowała, że uruchomienie platformy z grami w internecie będzie kolejnym ważnym krokiem w realizacji planów Totalizatora Sportowego związanych z wejściem w nowe obszary rynku hazardowego.

– Działania podejmowane przez spółkę są spójne ze strategią odpowiedzialnego rozwoju i przyczyniają się do budowy skutecznego państwa i wzrostu gospodarczego opartego o wiedzę, dane i doskonałość operacyjną – podkreślono w komunikacie spółki.

Źródło:   

kup artykuly platne