Talenty warte nowych inwestycji?

   • Pyskowice zgłosiły się do konkursu „Podwórko talentów NIVEA”
  • Aby wziąć w nim udział, należało stworzyć prezentację talentów mieszkańców miasta
  • Jeśli Pyskowice znajdą się w najlepszej dwudziestce, powstanie kreatywne miejsce rekreacji 

Pyskowice zgłosiły się do konkursu „Podwórko talentów NIVEA”. Aby wziąć w nim udział, należało stworzyć prezentację multimedialną lub nakręcić krótki filmik prezentujący m.in. talenty młodych mieszkańców miasta.

Filmik „Pyskowice 2.0”, w którego powstaniu pomagali m.in. C-Bool, Aleksander Meryk, Sebastian Rak, pyskowiccy strażacy, radni Rady Miejskiej, uczniowie, zwłaszcza z Gimnazjum nr 1 oraz liczni statyści, przeszedł pozytywnie dwa pierwsze etapy weryfikacji: formalną i artystyczną, tym samym dostał się do grona najlepszych filmików wybranych przez jury. Teraz wszystko w rękach głosujących.

Podwórko talentów NIVEA, podzielone na 3 strefy (artystyczną, naukową, sportową) wygra 20 lokalizacji, których prezentacje zdobędą największą ilość głosów internautów. Głosowanie trwa do 31 lipca na stronie internetowej.

Jeśli w dniu zakończenia głosowania Pyskowice znajdą się w najlepszej dwudziestce, na dziedzińcu przy Gimnazjum nr 1 powstanie już niebawem nowe i kreatywne miejsce rekreacji dla najmłodszych.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd