Konkursu Multimedialny dla uczniów gdańskich szkół

   • W Gdańsku ruszył Konkursu Multimedialnego dla uczniów
  • Celem jest nagranie filmu na temat „Hanza wczoraj, dziś i jutro”
  • Nagrodą Główną jest wyjazd na Międzynarodowy Zjazd HANZY 

„Kamera, Hanza, Akcja” – to nazwa Konkursu Multimedialnego dla uczniów gdańskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jego przedmiotem jest nagranie krótkiego filmu, spotu bądź klipu na szeroko pojęty temat „Hanza wczoraj, dziś i jutro”. Prace konkursowe należy przesłać do 4 maja 2017 roku, do godziny 16.00.

Głównym celem konkursu jest propagowanie wiedzy o Młodej Hanzie wśród młodzieży oraz prezentacja i popularyzacja działań multimedialnych utalentowanych gdańskich uczniów.

 

Nagrodą Główną jest wyjazd na Międzynarodowy Zjazd HANZY, który odbędzie się w tym roku w dniach 14–19 czerwca w Kampen w Holandii. Laureat pojedzie tam wraz z delegatami Młodej Hanzy z Gdańska, a jego pobyt zostanie całkowicie sfinansowany przez Wydział Rozwoju Społecznego gdańskiego magistratu. Na miejscu będzie okazja do zaprezentowania zwycięskiej pracy uczestnikom Zjazdu. Organizator przyzna także nagrody rzeczowe za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca.

O nagrodę ubiegać się może jedna osoba – zgłoszona jako autor, co nie wyklucza udziału osób trzecich w produkcji filmu.

Organizatorami Konkursu są Pałac Młodzieży im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku, Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska i Urząd Miejski w Gdańsku, Koordynator ds. Nowej Hanzy.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie internetowej.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd