Wieczory taneczne w ogródku

 

Gwieździste niebo nad głową, parkiet taneczny pod stopami i powietrze drżące od egzotycznych rytmów – czwartkowe wieczory taneczne w ogródku Bajka Disco Club przy Piotrkowskiej 90 to wakacyjny hit w samym sercu Łodzi.

Od początku lipca Bajka Disco Club organizuje czwartkowe wieczory taneczne z cyklu „Liźnij weekend pod chmurką”. Wieść o imprezach szybko rozeszła się po Łodzi, każdego tygodnia przyciągając na Piotrkowską 90 rzeszę zarówno stałych bywalców, jak i turystów zwabionych perspektywą świetnej zabawy na świeżym powietrzu, podczas której na parkiecie królują zmysłowe rytmy rodem z Karaibów i Angoli.

Partnerem cyklu jest łódzka szkoła tańca Project Salsa Dance Company. Podczas każdej z czwartkowych imprez instruktorzy prowadzą darmowe kursy. Goście mogą nauczyć się podstaw karaibskich stylów tanecznych, takich jak bachata czy zouk, a także wywodzącej się z Angoli kizomby. Klimatu dopełniają sety R’n’B i latino przygotowane przez DJ Lizarda.

Imprezy z cyklu „Liźnij weekend pod chmurką” rozpoczynają się o godzinie 21.00 w każdy czwartek w Bajka Disco Club przy ulicy Piotrkowskiej 90. Wstęp jest bezpłatny. Na pierwszych 100 gości czeka powitalna lampka cydru Dobroński.

Źródło: Informacja z serwisu infoWire.pl