Ruszają zdjęcia do nowego serialu stacji TVN pt. „Diagnoza”

   • Wczoraj ruszyły zdjęcia do nowego serialu stacji TVN pt. „Diagnoza”
  • Jego akcja toczyć się będzie w Rybniku
  • Produkcja ma prawdziwie gwiazdorską obsadę 

Wczoraj ruszyły zdjęcia do nowego serialu stacji TVN pt. „Diagnoza”, którego akcja toczyć się będzie w Rybniku. Obecnie ekipa filmowa spotyka się na planie w hali zdjęciowej w Warszawie. W naszym mieście aktorzy pojawią się w czerwcu.

Serial, którego akcja będzie się toczyć w Rybniku, ma prawdziwie gwiazdorską obsadę. Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Magdalena Popławska, Michał Czernecki, Beata Ścibakówna, Sonia Bohosiewicz, Anna Smołowik i Antoni Królikowski to tylko niektórzy z aktorów, którzy wystąpią w serialu „Diagnoza”.

Będzie to historia Anny N., która dostaje się do rybnickiego szpitala po wypadku w którym straciła pamięć. Nasza bohaterka, grana przez Maję Ostaszewską nie wie kim jest, ani w jakim celu przyjechała do Rybnika. Przez trzynaście odcinków serialu będziemy odkrywać tajemnice Anny, oraz poznawać losy głównej bohaterki oraz lekarzy i pacjentów z rybnickiego szpitala.

W Rybniku sceny będą kręcone głównie na kampusie, który wcieli się w rolę szpitala, ale także na rynku, placu Jana Pawła II przed bazyliką. Widzowie zobaczą także Rybnik z lotu ptaka.

Producentką serialu została Dorota Kośmicka-Gacke, a za kostiumy odpowiada Dorota Williams. Reżyserami serialu są: Xawery Żuławski i Łukasz Palkowski.

Emisja serialu odbędzie się jesienią 2017 roku w najlepszym czasie antenowym czyli tzw. prime time.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd