Wyraź się i wygraj

 

Jak wyglądałby Toruń gdybyś była, bądź był prezydentem? Na odpowiedź w formie pracy plastycznej lub literackiej czekamy do 30 września 2017 r. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Prezydent Torunia Michał Zaleski podczas uroczystości z okazji Dnia Dziecka ogłosił konkurs „Prezydentem być”, skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na terenie Torunia. Zadaniem uczniów jest przedstawić w formie plastycznej lub literackiej swoje wyobrażenie, jak wyglądałby Toruń, gdyby autor pracy był jego prezydentem. Nagrodą Grand Prix za pracę plastyczną i literacką będzie wizyta w Urzędzie Miasta Torunia, w czasie której zwycięzca będzie świadkiem codziennej pracy prezydenta Torunia Michała Zaleskiego.

Wciąż można wziąć udział w konkursie! Na początku roku szkolnego uczniowie mają szanse pod okiem nauczycieli przygotować prace i zwalczyć o niepowtarzalną nagrodę.

Organizatorami konkursu są Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Dom Harcerza i Urząd Miasta Torunia.

Prace konkursowe wraz z opisem należy złożyć lub przesłać do 30 września 2017 r. na adres: Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Dom Harcerza, ul. Rynek Staromiejski 7, 87-100 Toruń. Ogłoszenie wyników nastąpi 26 października 2017 r.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd