Serce, odwaga i determinacja

 

Tradycją stały się spotkania prezydenta Jarosława Górczyńskiego z dawnymi piłkarzami Klubu Sportowego Zakładów Ostrowieckich Ostrowiec Świętokrzyski (KSZO). W miniony weekend miało miejsce kolejne z nich. Sportowcy, którzy w ubiegłym stuleciu dostarczali ostrowczanom wielu emocji i wzruszeń chętnie wracają wspomnieniami do tych chwil, kiedy na piłkarskiej murawie zostawili cząstkę siebie, osiągając niejednokrotnie wspaniałe zwycięstwa i sukcesy.

– Warto pamiętać i korzystać z Państwa wyjątkowych doświadczeń. Liczy się serce, odwaga i determinacja. Tego Państwu nigdy nie brakowało, dlatego historia naszego miejskiego klubu jest tak bogata w piękne zwycięstwa. Serdecznie dziękuję za te chwile, które są wciąż żywe we wspomnieniach kibiców i sympatyków piłki nożnej – podkreślił prezydent podczas spotkania.

Historia klubu piłkarskiego KSZO rozpoczęła się jeszcze przed II Wojną Światową i jest kontynuowana po dziś dzień. Przez ten czas, pomarańczowo-czarne barwy reprezentowane były przez setki wybitnych sportowców, którzy dostarczali licznym kibicom niezapomnianych wrażeń, wzruszeń i powodów do dumy.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd