Reakcja prezydenta na gola w eliminacjach MŚ 2018

Wczorajszy emocjonujący mecz, w którym Polska pokonała Armenię 2:1, rozentuzjazmował nie tylko kibiców. Poczynania piłkarzy w kolejnym spotkaniu w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2018 roku śledził również Andrzej Duda.Prezydent nie krył swojego zadowolenia również po meczu. Podzielił się także opinią na temat tego, komu zawdzięczamy zwycięstwo. Co więcej, zrobił to wręcz śpiewająco.Po tym wybuchu radości prezydent ocenił oczekiwania kibiców.

– Po pierwszym golu wszyscy liczyliśmy, że drużyna ruszy do przodu. Trzeba jednak otwarcie powiedzieć, że to nie był dobry mecz w naszym wykonaniu. Na szczęście wygraliśmy. Jak to powiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek, był to typowy mecz do zapomnienia – stwierdził.

Andrzej Duda nie zapomniał również o kontuzjowanym Arkadiuszu Miliku.

– Liczymy na szybki powrót Milika. To jest sport, kontuzje się zdarzają, ale w takich momentach trzeba mieć wartościowych zmienników podobnej klasy. Brakowało go dziś na boisku. W sobotę, z Danią, gra wyglądała dużo lepiej. Wierzę, że lepsze mecze przed nami – powiedział budująco.