Rada Miasta Włocławek zaprasza na bieżnię

   • Dziś odbędzie się inauguracja sezonu biegowego na stadionie OSiR
  • Katarzyna Kowalska poprowadzi trening dla wszystkich chętnych
  • W dniu inauguracji wstęp na bieżnię OSiR jest bezpłatny 

Dziś o godz. 18.00 Katarzyna Kowalska i dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku Andrzej Walczak zapraszają na inaugurację sezonu biegowego na stadionie OSiR. Katarzyna Kowalska poprowadzi trening dla wszystkich chętnych oraz odpowie na pytania dotyczące przygotowań do rozpoczęcia biegania.

Warto przypomnieć, że Rada Miasta Włocławek uchwaliła nowy cennik korzystania z obiektów OSiR. Obecnie karnet za miesięczne korzystanie z bieżni na stadionie OSiR kosztuje zaledwie 5 zł. Wszyscy chętni będą mogli kupić karnety już dziś, przy okazji treningu z Katarzyną Kowalską. Na co dzień, karnety będą do nabycia w administracji OSiR od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30–15.30 oraz w Informacji Turystycznej przy ulicy Warszawskiej 11/13 w godzinach 8.00–17.00.

Dziś, tj. 25 kwietnia, wstęp na bieżnię OSiR jest bezpłatny.

Przypominamy również, bieżnia dla mieszkańców udostępniona będzie codziennie w godzinach 10.00–12.00 oraz w godzinach popołudniowych (18.00–20.00) od poniedziałku do. W przypadku zawodów organizowanych na stadionie godziny mogą ulec zmianie, o czym informacje znajdą się na stronie internetowej.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd