Jak pomocnik poradzi sobie w meczu Czarnogóra – Polska?

   • Brak miejsca dla Krychowiaka
  • Zakaz wypowiadania się o sytuacji w klubie
  • Niepewność przed niedzielnym spotkaniem 

Paris-Saint Germain odniosło ostatnio sensacyjną porażkę z FC Barceloną (1:6) i odpadło z Ligi Mistrzów, a w Ligue 1 gonić musi niespodziewanego lidera – AS Monaco z Kamilem Glikiem w składzie. W paryskim klubie zaczęto więc mówić o konieczności przebudowania składu, w czym wielu polskich kibiców widziało szansę dla Grzegorza Krychowiaka. Ostatnio jednak dla naszego pomocnika nie było miejsca nawet na ławce rezerwowych.

O trudnej sytuacji Krychowiaka świadczyć może także niedawne starcie z kolegą z drużyny, Presnelem Kimpembe, opisane przez „Le Parisien”. Dodatkowo zarząd oficjalnie zakazał mu wypowiadania się na temat sytuacji w klubie. Widać więc wyraźnie, ze napięcie na linii PSG – Krychowiak rośnie, a reprezentant Polski coraz gorzej sobie z tym radzi.

Pytanie, jak wpłynie to wszystko na dyspozycję piłkarza w nadchodzącym meczu z Czarnogórą? Grzegorz Krychowiak wybiec ma na murawę w pierwszym składzie, ale kibice mają podstawy, by obawiać się, że jego forma będzie daleka od tej, jaką prezentował podczas zeszłorocznych Mistrzostw Europy.

Przypuszczenia zweryfikuje jednak boisko i to już w najbliższą niedzielę. Początek meczu w Podgoricy o 20.45. Transmisja na Polsacie i Polsacie Sport.