Zawodnicy MMA pojawią się na największej arenie sportowej w naszym kraju

   • KSW 39 zaplanowano na maj przyszłego roku
  • Będzie to największa gala w historii polskiego MMA
  • Wcześniej odbędzie się jeszcze KSW 38 

– Na tym stadionie odbywają się najważniejsze mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej oraz koncerty gwiazd światowej muzyki, a teraz przyszła pora na to, aby przed 60-tysięczną publicznością po raz pierwszy wystąpili zawodnicy MMA – ogłosili szefowie KSW.

Planują oni wykorzystać całość stadionu, włącznie z wyższą koroną. Widzowie zajmujący miejsca najbardziej odległe od ringu mogą mieć więc problemy z obserwowaniem tego, co się tam dzieje. Dlatego ważnym elementem przygotowań do gali KSW na Narodowym ma być zamontowanie odpowiedniej liczby telebimów.

Wiadomo już, że na największym polskim stadionie walczyć będą między innymi Mamed Chalidow i Mariusz „Pudzian” Pudzianowski. Ten drugi błyskawicznie pokonał ostatnio na gali KSW 37 rapera Pawła „Popka” Raka.

Gala, która odbędzie się w maju na Narodowym, oznaczona ma być numerem 39. Wcześniej zorganizowane zostanie zatem jeszcze KSW 38, ale na razie nie podano lokalizacji ani listy zawodników. Na pewno będzie to wydarzenie skromniejszego kalibru.