Memy po meczu opanowały sieć

• Mecz Legia Warszawa – Borussią Dortmund zakończyło się przegraną polskiej drużyny

• Spotkanie dobiegło końca z wynikiem 8:4

• To największa liczba bramek w spotkaniu drużyn w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów

Wczorajsze spotkanie Legia Warszawa – Borussią Dortmund zakończyło się spodziewaną przegrana polskiej drużyny. Nie przeszkodziło to jednak piłkarzom, ze stolicy zapisać się na kartach sportowej historii. Mecz na Signal Iduna Park dobiegł końca z wynikiem 8:4. To największa liczba bramek w spotkaniu drużyn w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów w historii. Co więcej, podczas starcia padła rekordowa liczba bramek w ciągu 25 minut oraz w czasie pierwszej połowy.

Ten potrójny rekord zainspirował twórców internetowych memów. Zobaczcie najciekawsze z nich.